Včera v show RAW jsme byli svědky toho, jak po neúspěšném zápase o IC titul oznámil Kevin Owens, že v WWE končí.

WWE jeho profil už odstranila z rosteru RAW a přesunula ho do sekce WWE Alumni. Všechno je to ale pouze příběh a Kevin Owens zůstává v WWE, nedávno podepsal nový 5-letý kontrakt.

Server RSN zveřejnil nepotvrzenou informaci, že celý tento příběh má vést k návratu Kevina Owense s Paulem Heymanem. Owens sice patří mezi TOP řečníky v WWE, ale myšlenka je údajně taková, že nebude po svém návratu vůbec mluvit a proto bude po jeho boku Paul Heyman.

Spolu s tím se předpokládá, že dostane velký push a možná bude zařazen do boje o Universal titul.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Fofi Fofi -2
#6 2018-08-29 08:15
Cituji Lorne Malvo:
ale ten zapas s rollinsom to bola fakt lahodka teraz som to znova pozeral neskutocny match neskutocny fanusikovia kevin by si zasluzil ovela vyssie postavenie ale teraz je wwe napchana riadne hviezdami

Neřekl bych, že momentální WWE je narvaná hvězdami. Když to porovnám s přelomem tisíciletí, tak je to zoufalý a to beze srandy. Na začátku tohoto tisíciletí to byla jedna superhvězda vedle druhý. To byla ještě doba, kdy získat jakýkoliv titul něco opravdu znamenalo.
Odpovědět
 
 
#5 2018-08-28 20:19
Ty disliky. Sem zase něco napsal Xddd
Odpovědět
 
 
#4 2018-08-28 18:37
pro mě, je tohle prostě řečeno: NUDA!
Odpovědět
 
 
#3 2018-08-28 18:31
ale ten zapas s rollinsom to bola fakt lahodka teraz som to znova pozeral neskutocny match neskutocny fanusikovia kevin by si zasluzil ovela vyssie postavenie ale teraz je wwe napchana riadne hviezdami
Odpovědět
 
 
#2 2018-08-28 17:50
umí vymyslet něco nového? Dyť buď je to emoquit nebo frakce.....
Odpovědět
 
 
Mates960 Mates960 -16
#1 2018-08-28 17:49
Kevin Lesnar Xd
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde