WWE oznámila, že už 18. září začne druhá série show / turnaje Mixed Match Challenge.

Opět se bude vysílat prostřednictvím služby Facebook Watch (mimo ČR a SR). Celkově bude k dispozici 14 epizod - každá bude mít 30 minut a bude obsahovat 2 zápasy. Finálové utkání tohoto turnaje se uskuteční 16. prosince / decembra na placené akci WWE TLC.

Složení týmů pro tento turnaj:

RAW

Braun Strowman & Alexa Bliss

Bobby Lashley & Sasha Banks

Finn Bálor & Bayley

Jinder Mahal & Alicia Fox

Kevin Owens & Natalya

SmackDown Live

The Miz & Asuka

Jimmy Uso & Naomi

Rusev & Lana

AJ Styles & Charlotte Flair

R-Truth & Carmella

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#5 2018-09-05 22:46
Braun a Alexa musí vyhrar!
Odpovědět
 
 
G4mirek G4mirek +4
#4 2018-09-05 15:09
Doufám že už konečně nechají vyhrát tým který chcou fans takže Strowman a Alexa který měli největší hype a pak nic
Odpovědět
 
 
Frank Frank +6
#3 2018-09-05 12:26
Předpokládám, že když tam neni becky ani reigns tak oba budou mit v držení titul
Odpovědět
 
 
smtxx smtxx +12
#2 2018-09-05 07:53
jestli někdo neodpinuje šarlotku hned v prvním kole tak mě to nezajímá .
Odpovědět
 
 
Undetaker Undetaker +10
#1 2018-09-05 07:42
Kde je Becky Lynch? Nebo bude este vic tymu jen nejsou este vsechny potvrzene?
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde