CM Punk má problémy s Jonem Moxleyem i Chrisem Jerichem. Naštvat mohl už i Tonyho Khana

CM Punk & Jon Moxley

Už se zdálo, že se situace ohledně CM Punka a jeho zákulisní potyčky s The Elite uklidňuje, ale vše se změnilo jeho příspěvkem na Instagramu.

CM Punk zareagoval na tvrzení Meltzera, že odmítl prohrát zápas s Jonem Moxleym o svůj titul AEW World šampiona tímto příspěvkem, který však následně vymazal.

„Ještě jsem nedostal povolení vrátit se do ringu. Pak bylo v plánu zápasit na PPV. Seděl jsem a poslouchal plán Moxleyho z filmu Rocky III. Vysvětlil jsem mu, že jsem nikdy neviděl tento film. Můj názor byl, že tento nápad je k ničemu, ale pokud by to šéf chtěl, udělám cokoliv. Řekl [Moxley], že se mnou neprohraje. Nikdy jsem nezažil, že by se mnou někdo odmítl prohrát. Jen jsem se zasmál. Zeptal jsem se Tonyho Khana, jestli je to, co chce. Řekl ano. Je to šéf, takže jsem souhlasil, ale nejprve jsem měl být uschopněn. Stále mi ale říkali, že to může být jen squash, takže jsem nemusel být uschopněn. Bylo mi to nasmích. Mé zdraví je důležitější.

Dave Meltzer je lhář. Chris Jericho je lhář a poskok. Byly plány, ale plány se vždy mění, ale už nikdy nebudu klást společnost nad mé zdraví.”

Zdroje zjistily, že CM Punk se několikrát setkal s vedením AEW a projevil zájem o svůj návrat do této společnosti.

Dokonce byl údajně připraven se omluvit za svá slova na tiskovce po placené akci All Out, která vedla k zákulisnímu incidentu. Nevíme však, komu se plánoval Punk ospravedlnit ani zda mělo jít o veřejnou omluvu.

Po jeho příspěvku na Instagramu se však zjistilo, že mezi ním a Jonem Moxleym, Chrisem Jerichem je skutečná nevraživost, která brání jeho návratu.

Problémy souvisí právě s tím, že oba byli naštvaní na CM Punka pro jeho chování na tiskovce. Jericho měl tehdy křičet na CM Punka, že je rakovinou pro tuto společnost a Moxley se měl postavit na stranu Jericha.

Punk se mohl dostat do dalších problémů také z důvodu, že ve svém příspěvku tvrdí, že byl tlačen do toho, aby zápasil bez lékařského povolení, což vrhá na společnost Tonyho Khana špatné světlo.

Jak tato situace dopadne ukáže až čas, ale jeho návrat do AEW v dohledné době není reálný.

REKLAMA
Mobilni Telefony Notebooky Herni Konzole
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

To stejný už jsem cetl asi 5 let zpátky... Zlatý časy kdy bylo v show ...
Tak toto nebolo len podla PWInsidera ale podla všetkých WM 35 pyro d...
Návrat do TNA jako Brother Nero a potom i jako Willow.
LegendKiller uveřejnil komentář v AEW Dynamite (10.04.2024)
Šlo by udělat něco s videem? Píše to že video nebylo nalezeno.

Reklama

Který zápas na prémiovém live eventu WWE King and Queen of the Ring 2024 byl podle vás nejlepší?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky