Cesaro požaduje od wrestlingových promotérů příliš vysokou částku

Cesaro letos v únoru v tichosti opustil WWE, když se nedokázal se společností dohodnout na podmínkách nového kontraktu.

Tím skončilo jeho 11leté působení v této společnosti, ale o slabý zájem ze stran wrestlingových společností a různých promotérů si stěžovat nemůže.

Problém však je, že Cesaro požaduje příliš vysokou částku za svou případnou účast na show, což vedlo některé promotéry k tomu, že dokud se nevrátí na zem ohledně svých požadavků, tak s ním nebudou spolupracovat.

Cesaro přitom na některé nabídky ani vůbec nereagoval a někteří se domnívají, že požaduje vysokou částku úmyslně, protože chce zatím dostat doma, kde čeká na tu správnou nabídku.

Po letech náročného cestování ve WWE není obtížné uvěřit tomu, že chce nějaký čas zůstat doma a věnovat se jiným záležitostem.

Nedávno ale na svých sociálních sítích naznačil, že jeho návrat se blíží.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestlingShop

Reklama

Jako když už z toho HHH definitivně dělá soap operu, bylo by aspoň f...
Mirko Hýl uveřejnil komentář v Velký spoiler o návratu Goldberga do WWE
Super!
R - Truth, alias Ron Kilikngs z TNA, pod tímto jménem tam vystupoval, ...
Už hodně dlouhou dobu, víc jak 10 let, se děje to, že talentování zápa...
Jirka uveřejnil komentář v Dohoda s WWE se zatím Netflixu moc nevyplácí
Viděl jsem včerejší Smackdown a nebylo to nic co bych potřeboval vidět...

Reklama

Kdo z letošních vítězů Money in the Bank Ladder zápasů bude podle vás úspěšný při zpeněžení kufříku?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky