Možný spoiler: Plánuje WWE další návrat TOP hvězdy na Extreme Rules?

WWE Extreme Rules

Tajemný příběh bílého králíka má údajně vyvrcholit příští sobotu na placené akci WWE Extreme Rules, kde bychom se konečně měli dozvědět, kdo nebo co se skrývá za touto záhadou.

Mnozí fanoušci ale dokonce i lidé z WWE a byznysu věří, že to souvisí s návratem Braye Wyatta, ale nemusí být jediný, kdo se vrátí příští sobotu do WWE.

Existují totiž spekulace, že na Extreme Rules se vrátí Charlotte Flair, která je mimo zápas na placené akci WrestleMania Backlash, která se konala 8. května / mája a kde ji porazila Ronda Rousey.

Charlotte Flair by se údajně mohla vrátit a zasáhnout do zápasu Liv Morgan (c) vs. Ronda Rousey, což by vedlo k jejich Triple Threat zápasu na placené akci WWE Crown Jewel 5. listopadu / novembra v Saúdské Arábii.

Jsou to však všechno zatím jen spekulace a fámy, ale Charlotte Flair je podle zdrojů připravena k návratu a čeká pouze na to, kdy ji WWE povolá.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Ta 3 by byla paráda podle mě, Balor by se k liv hodil více jak Dominik...
No, 203 cm je údaj, ktorý Braunovi uvádza WWE - a tá vždy tieto údaje ...
203 cm má Braun ne 199cm.
Zdravím, máte spatné zápasy. Máte tam zápasy z WWE Backlash: France 20...
DemonKing uveřejnil komentář v WWE RAW (27.05.2024)
Máte chybu ve výsledcích. Lyra svůj zápas vyhrála.

Reklama

Zasáhne podle vás CM Punk nějakým způsobem do WWE World Heavyweight Championship zápasu - Damian Priest (c) vs. Drew McIntyre na prémiovém live eventu WWE Clash at the Castle: Scotland?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky