Chtěla WWE vytvořit falešný příběh o propuštění Mandy Rose?

Mandy Rose byla tento týden nečekaně propuštěna z WWE poté, co se WWE dozvěděla o jejím nevhodném obsahu, který zveřejňuje na své placené stránce.

Zdroje tvrdí, že Mandy Rose si byla vědoma toho, že tímto obsahem riskuje propuštění a porušuje kontrakt, ale buď věřila, že to utají, nebo jí to bylo jedno.

Placená stránka jí vydělává více než měla z kontraktu ve WWE a má i další obchodní aktivity, takže po finanční stránce je dobře zajištěna.

Lidé ze zákulisí WWE tvrdí, že zřejmě i to je důvod, proč byla Mandy v dobré náladě po celou dobu, i když se dozvěděla, že přijde o titul i po propuštění.

V roce 2019 podepsala s WWE nový pětiletý kontrakt, takže ve WWE měla zůstat minimálně do roku 2024.

Server Fightful přišel s nepotvrzenou informací, že WWE se pokusila přijít s příběhem, že to byla Mandy Rose, kdo požádal o propuštění před dvěma týdny.

Zatím ale nic nenasvědčuje tomu, že by tato informace byla pravdivá.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Máte naprostou pravdu, já už jsem se naučil dívat jenom na Romana...
Velmi slabý večer, ve srovnání s AEW All Out, tohle byl propadák, na...
KabanRkO uveřejnil komentář v Brock Lesnar bude přidán do WWE 2K25
Tak to opravdu čumím, že tento profil ještě běží! Po tolika letech ? J...
Tenhle šašek je stejný šašek jako Bartoš z Pirátů ...
Turnaje od AEW nezklamou, za mě velká pochvala. Bezvadný večer plný a...

Reklama

Měli byste zájem o předplatné na našem webu s exkluzivním obsahem a zcela bez reklam?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky