Stephanie McMahon se dlouhá léta neměla v oblibě s členem The Bloodline

The Bloodline & Stephanie McMahon

Stephanie McMahon již není v současnosti v žádné řídící funkci WWE, jelikož po návratu Vince McMahona do správní rady podala rezignaci a ze společnosti odešla.

Bývalý wrestler WWE, Rene Dupree, se však ve svém podcastu věnoval právě Stephanie McMahon a jejímu vztahu s Paulem Heymanem.

Dupree totiž tvrdí, že Stephanie McMahon a Paul Heyman se neměli vůbec v oblibě, právě naopak, přičemž mluvit o tom měl i samotný Roman Reigns.

„Vím, že neměla ráda Paula Heymana. Paul Heymam neměl rád ji. Velmi hlasitě o tom mluvil (Roman Reigns), že se nemají rádi. Ale kdybych si měl vybrat jednoho z nich, upřednostnil bych Stephanie před Paulem.”

Přestože měli několik let problémový vztah, zdá se, že Paul Heyman a Stephanie McMahon zakopali válečnou sekeru. Podle posledních zpráv si tito dva v nedávné době dobře rozuměli.

Heyman dokonce pochválil Stephanie McMahon v rozhovoru s Ryanem Satinem, když uvedl, že byla jeho nejoblíbenější osobou, se kterou měl promo segmenty. Heyman ji popsal jako „skutečnou“, „autentickou“ a „zanícenou“ do toho, co dělá.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Ta 3 by byla paráda podle mě, Balor by se k liv hodil více jak Dominik...
No, 203 cm je údaj, ktorý Braunovi uvádza WWE - a tá vždy tieto údaje ...
203 cm má Braun ne 199cm.
Zdravím, máte spatné zápasy. Máte tam zápasy z WWE Backlash: France 20...
DemonKing uveřejnil komentář v WWE RAW (27.05.2024)
Máte chybu ve výsledcích. Lyra svůj zápas vyhrála.

Reklama

Zasáhne podle vás CM Punk nějakým způsobem do WWE World Heavyweight Championship zápasu - Damian Priest (c) vs. Drew McIntyre na prémiovém live eventu WWE Clash at the Castle: Scotland?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky