Zákulisní informace o změnách v plánech WWE kvůli absenci Rondy Rousey

Ronda Rousey

Už jsme vás informovali o různých fámách a spekulacích týkajících se situace Rondy Rousey v WWE. Nové informace naznačují, že WWE musela z nějakého důvodu změnit své původní plány.

Vše nasvědčovalo tomu, že Ronda Rousey vstoupí do roku 2023 jako šampionka SmackDownu, ale 30. prosince / decembra ji o titul připravila Charlotte Flair, což se stalo hned poté, co si Ronda titul udržela v zápase, ve kterém její soupeřkou byla Raquel Rodriguez.

Zdroj z WWE však prozradil, že toto nebyl vůbec původní plán WWE, protože zápas Ronda Rousey (c) vs. Raquel Rodriguez se měl konat až na placené akci Royal Rumble.

Dokonce existoval záměr, že Charlotte Flair půjde do RAW a bude zařazena do boje o RAW Women's titul, který má ve svém držení Bianca Belair.

Všechny tyto plány ale byly změněny a Ronda Rousey přišla v poslední show loňského roku o titul, a od té doby se ve vysílání WWE vůbec neobjevila.

Nebyla dokonce ani součástí výroční show RAW a vše nasvědčuje tomu, že nebude ani na zítřejší placené akci WWE Royal Rumble.

Všechny tyto informace naznačují, že WWE musela nečekaně změnit plány kvůli absenci Rondy Rousey.

Zatím však nevíme, jestli se vrátí a bude součástí WM sezóny, nebo ukončila své působení v této společnosti, jelikož její kontrakt měl vypršet na začátku letošního roku.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Ta 3 by byla paráda podle mě, Balor by se k liv hodil více jak Dominik...
No, 203 cm je údaj, ktorý Braunovi uvádza WWE - a tá vždy tieto údaje ...
203 cm má Braun ne 199cm.
Zdravím, máte spatné zápasy. Máte tam zápasy z WWE Backlash: France 20...
DemonKing uveřejnil komentář v WWE RAW (27.05.2024)
Máte chybu ve výsledcích. Lyra svůj zápas vyhrála.

Reklama

Zasáhne podle vás CM Punk nějakým způsobem do WWE World Heavyweight Championship zápasu - Damian Priest (c) vs. Drew McIntyre na prémiovém live eventu WWE Clash at the Castle: Scotland?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky