The Rock dostane šílený honorář za film z produkce Amazonu

The Rock

The Rock odešel z WWE do Hollywoodu a tato volba se mu opravdu vyplatila. Nyní má Dwayne Johnson před sebou rekordní plat, a to za film, který se ani nechystá do kin.

Tento týden jsme vás informovali, že Dwayne „The Rock” Johnson věnoval nezveřejněnou sedmimístnou částku nadaci SAG-AFTRA, která poskytuje finanční podporu stávkujícím členům během přerušení práce.

Není se čemu divit, protože podle nejnovějších zjištění dostane za akční dobrodružný film společnosti Amazon Studios nejvyšší honorář, jaký kdy byl vyplacen jednomu herci za film. Dwayne „The Rock” Johnson obdrží závratnou částku, která překoná údajných 40 milionů dolarů vyplacených Robertu Downeymu Jr. za roli ve filmu Captain America: Civil War.

Tato částka představuje nový milník v hollywoodské historii, neboť se jedná o dosud největší platbu pro jednoho herce ve filmu. Projekt Amazon Studios je popisován jako potenciální výchozí bod pro franšízu, který novým způsobem pojímá sváteční mýty soustředěné kolem legendární postavy Santa Clause.

Tento úspěch představuje významný milník v Rockově kariéře, protože překonává jeho dosavadní nejvyšší honorář 23,5 milionu dolarů za jednu filmovou roli, který si vydělal za účinkování ve filmech Jumanji: The Next Level a Red Notice od Netflixu.

The Rock si tak nadále upevňuje svůj status jednoho z nejžádanějších a nejlépe placených herců Hollywoodu.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

To stejný už jsem cetl asi 5 let zpátky... Zlatý časy kdy bylo v show ...
Tak toto nebolo len podla PWInsidera ale podla všetkých WM 35 pyro d...
Návrat do TNA jako Brother Nero a potom i jako Willow.
LegendKiller uveřejnil komentář v AEW Dynamite (10.04.2024)
Šlo by udělat něco s videem? Píše to že video nebylo nalezeno.

Reklama

Která ze současně zraněných hvězd WWE vám nejvíc chybí v ringu?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky