CM Punk začal psát svou novou kapitolu ve WWE tím nejlepším možným způsobem

CM Punk

Prakticky od minuty zveřejnění informace, že CM Punk byl propuštěn z AEW se začalo spekulovat o jeho návratu do WWE. To však vyvolávalo obavy z možných podobných problémů, jaké měl v zákulisí AEW.

Není totiž žádným tajemstvím, že po svém odchodu z WWE v roce 2014 spálil opravdu spoustu mostů, ale zatím se zdá, že jeho návrat probíhá bez problémů.

Zdroje z WWE potvrdily, že CM Punk se v zákulisí pondělní show RAW choval tím nejlepším možným způsobem, přičemž údajně nešlo o něco, co by předstíral.

Bylo na něm údajně vidět, že je opravdu rád, že je zpět a každý okamžik v zákulisí, ale i v ringu si užíval na maximum. Zda to nějak souvisí s klauzulí o jeho chování, kterou má údajně v kontraktu nevíme.

Mnozí také očekávali, že CM Punk si během svého vystoupení v RAW nějakým způsobem kopne do AEW nebo některých lidí, se kterými měl v této společnosti problémy, ale nestalo se tak.

Nešlo však o tom, že by mu WWE něco takového primárně zakázala, ale CM Punk prostě neměl zájem takovýmto způsobem vyvolávat kontroverzi.

Vedení WWE je zatím s jeho návratem také nadmíru spokojeno, jelikož sledovanost, shlédnutí na sociálních sítích a také prodej zboží CM Punka jsou velkým úspěchem.

UPDATE:

Wrestling Observer informoval, že CM Punk podepsal NDA ohledně veřejného vyjadřování se na adresu AEW a zákulisních záležitostí z této společnosti, což je důvod, proč se tomu zcela vyhnul během svého proma v RAW.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Ta 3 by byla paráda podle mě, Balor by se k liv hodil více jak Dominik...
No, 203 cm je údaj, ktorý Braunovi uvádza WWE - a tá vždy tieto údaje ...
203 cm má Braun ne 199cm.
Zdravím, máte spatné zápasy. Máte tam zápasy z WWE Backlash: France 20...
DemonKing uveřejnil komentář v WWE RAW (27.05.2024)
Máte chybu ve výsledcích. Lyra svůj zápas vyhrála.

Reklama

Zasáhne podle vás CM Punk nějakým způsobem do WWE World Heavyweight Championship zápasu - Damian Priest (c) vs. Drew McIntyre na prémiovém live eventu WWE Clash at the Castle: Scotland?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky