CM Punk začal psát svou novou kapitolu ve WWE tím nejlepším možným způsobem

CM Punk

Prakticky od minuty zveřejnění informace, že CM Punk byl propuštěn z AEW se začalo spekulovat o jeho návratu do WWE. To však vyvolávalo obavy z možných podobných problémů, jaké měl v zákulisí AEW.

Není totiž žádným tajemstvím, že po svém odchodu z WWE v roce 2014 spálil opravdu spoustu mostů, ale zatím se zdá, že jeho návrat probíhá bez problémů.

Zdroje z WWE potvrdily, že CM Punk se v zákulisí pondělní show RAW choval tím nejlepším možným způsobem, přičemž údajně nešlo o něco, co by předstíral.

Bylo na něm údajně vidět, že je opravdu rád, že je zpět a každý okamžik v zákulisí, ale i v ringu si užíval na maximum. Zda to nějak souvisí s klauzulí o jeho chování, kterou má údajně v kontraktu nevíme.

Mnozí také očekávali, že CM Punk si během svého vystoupení v RAW nějakým způsobem kopne do AEW nebo některých lidí, se kterými měl v této společnosti problémy, ale nestalo se tak.

Nešlo však o tom, že by mu WWE něco takového primárně zakázala, ale CM Punk prostě neměl zájem takovýmto způsobem vyvolávat kontroverzi.

Vedení WWE je zatím s jeho návratem také nadmíru spokojeno, jelikož sledovanost, shlédnutí na sociálních sítích a také prodej zboží CM Punka jsou velkým úspěchem.

UPDATE:

Wrestling Observer informoval, že CM Punk podepsal NDA ohledně veřejného vyjadřování se na adresu AEW a zákulisních záležitostí z této společnosti, což je důvod, proč se tomu zcela vyhnul během svého proma v RAW.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Joker uveřejnil komentář v Možný plán WWE pro zařazení Jade Cargill
Já se začínám bát toho že ji často neuvidíme že se s ní stane taková s...
N a Vince McMahona už asi kvůli jeho jednání nemá slov nikdo.... Té h...
Je to marnost nad marnost.... V NXT byklo tolik talentovaných zápasník...
DemonKing uveřejnil komentář v WWE RAW (29.01.2024)
Part dva je úplně stejná jako part jedna šlo by to prosím nějak opravi...
No, podle mě by se většina těchto věcí neděla kdyby.... dá se toho jm...

Reklama

Plánujete si koupit novou videohru WWE 2K24?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky