Randy Orton o velké pozitivní změně ve WWE pod vedením Triple He

Randy Orton se vrátil do WWE na prémiovém live eventu Survivor Series po vážném zranění zad, které ho donutilo odejít z ringu na dlouhých 18 měsíců.

Nyní je však zpátky a těší se dobrému zdraví a chce si užívat každý okamžik v ringu. V podcastu Logana Paula se The Viper vyjádřil k jedné z pozitivních změn ve WWE pod vedením Triple He.

„Kdysi jste prošvihli narozeniny, výročí a svátky, prostě to nešlo. Myslím, že Triple H si uvědomuje, jak důležitý je čas strávený s rodinou. A to je jedna z věcí, která se změnila. Teď je tady shovívavost. On se teď postará o to, aby ses mohl dostat domů na narození svého dítěte. Chápe, jak je to důležité, a myslím, že v celé společnosti to byla změna k lepšímu.”

Včera jsme vás informovali, že Triple H naplánoval, že WWE nebude mít žádné shows od 19. do 26. prosince / decembra, aby hvězdy mohly strávit svátky s rodinami, co se v minulosti pod vedením Vince McMahona nedělo.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Jirka uveřejnil komentář v AEW Dynamite (02.07.2025)
Málo platné, u pořadů AEW se člověk baví, je tam adrenalin a člověk se...
Nějak si nedovedu představit následující měsíce bez Liv, bude chybět. ...
Mirko Hýl uveřejnil komentář v SPOILER z velkého návratu ve včerejší show WWE RAW
Super! Velmi rád vidím zase Goldberga - vypada v dobré kondici.
Jako když už z toho HHH definitivně dělá soap operu, bylo by aspoň f...
Mirko Hýl uveřejnil komentář v Velký spoiler o návratu Goldberga do WWE
Super!

Reklama

Na který wrestlingový event z minulého víkendu byl podle vás nejlepší?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky

>