Carmella prozradila důvod, proč se zatím nemůže vrátit do ringu

Carmella

Carmella se neobjevila v ringu WWE od 12. března 2023, protože byla těhotná, ale jejímu návratu v současnosti brání zranění, které si však nepřivodila v ringu.

V podcastu The Nikki & Brie Show prozradila, že si během porodu přivodila zranění, které jí v současnosti znemožňuje návrat do ringu, ale je odhodlána udělat všechno proto, aby opět zápasila.

„Chci si jen dokázat, že můžu projít tou šílenou zkušeností porodu a těhotenství. Moje tělo je teď úplně jiné zevnitř, ráda bych se vrátila a dokázala si, že to dokážu, jen sama sobě.... Mám takzvaný Drop Foot, což je v podstatě zranění, které jsem si způsobila při porodu, když jsem tlačila dítě ven, mám v zádech kýlu, která tlačí na nerv, který je spojený s pravým chodidlem ... Jedenáct let jsem zápasila a kromě otřesů mozku jsem nikdy neměla žádné zranění, a teď mám tohle vážné zranění z porodu syna.“

Carmella dále vysvětlila, že porod trval 60 hodin, a domnívá se, že délka porodu rozhodně přispěla ke zranění, které utrpěla. Popsala také, že málem musela podstoupit císařský řez, ale naštěstí se mu vyhnula.

Carmella neuvedla časový plán, kdy by se mohla vrátit do ringu, ale prohlásila, že existuje plán na její případný návrat do WWE.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

PanRT uveřejnil komentář v Další hvězdy z TNA se objeví v ringu WWE NXT
Určitě se přidá i Jeff.
Ta 3 by byla paráda podle mě, Balor by se k liv hodil více jak Dominik...
No, 203 cm je údaj, ktorý Braunovi uvádza WWE - a tá vždy tieto údaje ...
203 cm má Braun ne 199cm.
Zdravím, máte spatné zápasy. Máte tam zápasy z WWE Backlash: France 20...

Reklama

Líbil se vám debut nové frakce Uncle Howdyho v pondělní show WWE RAW?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky