Snaha Liv Morgan „zachránit” svou rodinu vedla k problematickým začátkům ve WWE

Liv Morgan

Liv Morgan byla při nástupu do WWE odhodlaná zachránit svou rodinu, což vedlo k tomu, že zpochybnila všechna svá rozhodnutí.

Morgan se dostala do WWE přes kontakt během její práce pro Hooters. V rozhovoru v podcastu Insight přiznala, že její začátky ve WWE byly mnohem jiné, než očekávala.

„Bylo to ohromující. Myslela jsem si, že když jsem fanoušek, bude se mi hned dařit, protože jsem to tak milovala. Ale bylo to pro mě strašně těžké. Velmi, velmi dlouho jsem byla špatná.”

Její láska k wrestlingu začala už v mládí a WWE si dokázala užít i přesto, že její rodina bojovala s finančními problémy. V podcastu vysvětlila, že měla za cíl pomoci své rodině, což vedlo k velkému tlaku na sebe samu.

„Mám pocit, že jsem na sebe vyvíjela velký tlak, protože jsem si říkala: 'Zachráním svou rodinu. Dostanu se do WWE a změním jim život'. Takže na mě byl vyvíjen takový tlak. Měla jsem pocit, že cokoliv udělám, bude špatně a vyhodí mě.... Ale nakonec jsem se zlepšila. Byla to cesta. Bylo to mnohem těžší, než jsem si myslela.”

Liv Morgan bude mít už příští sobotu šanci získat titul WWE Women's World šampionky, který má ve svém držení Becky Lynch. Jejich zápas se uskuteční na eventu WWE King & Queen of the Ring v Saúdské Arábii.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

PanRT uveřejnil komentář v Další hvězdy z TNA se objeví v ringu WWE NXT
Určitě se přidá i Jeff.
Ta 3 by byla paráda podle mě, Balor by se k liv hodil více jak Dominik...
No, 203 cm je údaj, ktorý Braunovi uvádza WWE - a tá vždy tieto údaje ...
203 cm má Braun ne 199cm.
Zdravím, máte spatné zápasy. Máte tam zápasy z WWE Backlash: France 20...

Reklama

Líbil se vám debut nové frakce Uncle Howdyho v pondělní show WWE RAW?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky