Připravuje se Wade Barrett k návratu do ringu?

Wade Barrett se v poslední době zapojoval do interakcí s Drewem McIntyrem, což pochopitelně vedlo fanoušky ke spekulacím o jeho možném návratu do ringu.

Zatím nevíme, jestli je něco takového opravdu v plánu, avšak Wade Barrett dal v nedávném rozhovoru jasně najevo, že je myšlence návratu do ringu více než otevřený.

Především, kdyby to bylo na stadionu Wembley v Londýně a jeho soupeřem by byl Drew McIntyre.

„100%. Kdykoli mi položí tuto otázku, kdybych mohl mít jeden zápas po zbytek svých dnů na této planetě, jaký zápas bych chtěl? Rozhodně bych to byl já proti Drew McIntyreovi na stadionu ve Wembley. Vyprodaný stadion ve Wembley, to je podle mě vrchol britského wrestlingu, zvlášť pokud jste fanoušky éry, kdy se Davey Boy a Bret Hart utkali v roce 92 na tehdejším SummerSlamu.”


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestlingShop

Reklama

Jako když už z toho HHH definitivně dělá soap operu, bylo by aspoň f...
Mirko Hýl uveřejnil komentář v Velký spoiler o návratu Goldberga do WWE
Super!
R - Truth, alias Ron Kilikngs z TNA, pod tímto jménem tam vystupoval, ...
Už hodně dlouhou dobu, víc jak 10 let, se děje to, že talentování zápa...
Jirka uveřejnil komentář v Dohoda s WWE se zatím Netflixu moc nevyplácí
Viděl jsem včerejší Smackdown a nebylo to nic co bych potřeboval vidět...

Reklama

Kdo z letošních vítězů Money in the Bank Ladder zápasů bude podle vás úspěšný při zpeněžení kufříku?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky