WWE bude v příštím roce hodně spoléhat na Johna Cenu

John Cena se příští rok chystá od ledna do prosince zúčastnit rozlučkového turné, po kterém definitivně ukončí svou kariéru wrestlera.

V současnosti má potvrzenou účast na premiérové ​​show RAW na Netflixu a prémiových live eventech Royal Rumble a Elimination Chamber.

To by mohlo naznačovat, že jeho vystoupení budou jednou měsíčně, ale není tomu tak, protože celkově plánuje 35 až 40 vystoupení.

Dave Meltzer z WO uvedl, že WWE plánuje jeho vystoupení promovat jako John Cena naposledy navštívi San Francisco, Seattle, Dallas a tak podobně.

Prémiový live event Elimination Chamber je obvykle v arénách s kapacitou do 20 000 fanoušků, ale příští rok se bude konat na stadionu Rogers Centre v Torontu s kapacitou přes 41 000 fanoušků.

Podle Meltzera se WWE výrazně spoléhá na účast Johna Ceny jako velkého taháku, který pomůže zaplnit stadion.


Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Nějak si nedovedu představit následující měsíce bez Liv, bude chybět. ...
Mirko Hýl uveřejnil komentář v SPOILER z velkého návratu ve včerejší show WWE RAW
Super! Velmi rád vidím zase Goldberga - vypada v dobré kondici.
Jako když už z toho HHH definitivně dělá soap operu, bylo by aspoň f...
Mirko Hýl uveřejnil komentář v Velký spoiler o návratu Goldberga do WWE
Super!
R - Truth, alias Ron Kilikngs z TNA, pod tímto jménem tam vystupoval, ...

Reklama

Budete sledovat čistě ženský prémiový live event WWE Evolution?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky