Carmella se chce opět vrátit do ringu, ale ...

Carmella se neobjevila v ringu WWE od 12. března 2023, protože byla těhotná, ale jejímu návratu v současnosti brání zranění, které si však nepřivodila v ringu.

V rozhovoru s hvězdou WWE Bayley na Instagram Live se Carmella vyjádřila, že se chce vrátit do ringu a že je vděčná za narození svého syna Dimitriho, ale nemá žádný časový plán, kdy bude připravena se vrátit.

„Miluju být mámou. Je to ta nejlepší věc, kterou jsem kdy udělala, za celý svůj život. Jak už bylo řečeno, WWE mi samozřejmě chybí. Samozřejmě mi chybí všichni. Stýská se mi být Carmella. Chybí mi vystupování. Strašně moc mi to chybí. Přála bych si, abych pro vás měla nějaké novinky. Pro ty, kteří to nevědí, mám poškozený nerv na noze po porodu. Mám to, čemu se říká Drop Foot. Je to nerv za kolenem. Je to na nic. Zápasila jsem deset až dvanáct let, nikdy jsem neměla žádné zranění, klepu na dřevo, a teď chodím na fyzioterapii, k chiropraktikovi, na magnetickou rezonanci a dělám všechny ty věci, o kterých jsem si nikdy nemyslela, že je budu dělat, ale je to tak.“

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

d- Awesome 3X uveřejnil komentář v Je WWE: Unreal pouze divadlem k posílení pozice Triple He?
Akože čo už im naozaj šibe v tej amerike a celemu Meltzerovi? A čo mal...
Jirka uveřejnil komentář v AEW Dynamite (02.07.2025)
Málo platné, u pořadů AEW se člověk baví, je tam adrenalin a člověk se...
Nějak si nedovedu představit následující měsíce bez Liv, bude chybět. ...
Mirko Hýl uveřejnil komentář v SPOILER z velkého návratu ve včerejší show WWE RAW
Super! Velmi rád vidím zase Goldberga - vypada v dobré kondici.
Jako když už z toho HHH definitivně dělá soap operu, bylo by aspoň f...

Reklama

Líbí se vám seriál WWE Unreal (WWE: Něco neskutečného) na Netflixu?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky