Bude WrestleManie 41 v Las Vegas bez Randyho Ortona?

Fanoušci očekávali návrat Randyho Ortona na prémiovém live eventu WWE Royal Rumble, ale to se nestalo. Bude vůbec součástí WrestleManie 41 v Las Vegas?

The Viper se zatím nevrátil, přičemž příběhově vysvětlila WWE jeho absenci zraněním po brutálním útoku Kevina Owense, ale ve skutečnosti má jen volno, aby trávil čas s rodinou a odpočinul si od wrestlingu.

Zajímavé je, že v současnosti není inzerován pro žádný event WWE. Není také součástí propagačních materiálů pro WrestleManii 41.

Spekulovalo se o zápase Randy Orton vs. Kevin Owens na WM 41, ale podle WO je spíše v plánu zápas Kevin Owens vs. Sami Zayn.

V tuto chvíli tedy platí, že Randy Orton nemá naplánovanou účast na největší show roku, ale to se pochopitelně může kdykoli změnit.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Oba pámové Wiliams a Femi doplatí na zacházení se zápasníky v hlavníc...
Chyba vznikla když Tiffany byla na "save" pozdě (video 12:54). Nia na ...
Moxley n.2 bože můj svět se zbláznil ...
Máte naprostou pravdu, já už jsem se naučil dívat jenom na Romana...
Velmi slabý večer, ve srovnání s AEW All Out, tohle byl propadák, na...

Reklama

Kdo se podle vás stane novým WWE World Heavyweight šampionem na speciální show WWE Saturday Night's Main Event?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky