SPOILER z hlavního taháku včerejší show WWE RAW v Londýně

Upozornění: Tento článek prozrazuje informace ze včerejší show RAW.

Hlavním tahákem včerejší show WWE RAW v Londýně byl WWE Women's Championship Match (Speciální rozhodčí: Bianca Belair) - IYO SKY (c) vs. Rhea Ripley.

Zápas skončil dvojitou diskvalifikací poté, co se takto rozhodla Bianca Belair, která od obou aktérech tohoto zápasu inkasovala neúmyslné údery.

To vedlo ke konfrontaci všech tří žen, ze které nakonec vítězně vyšla jako jediná Rhea Ripley.

Vysílání končilo záběrem, jak Rhea Ripley stojí v ringu s titulem.

Po zápase dala naštvaná a frustrovaná Rhea Ripley najevo, že Bianca Belair úmyslně sabotoval tento zápas, který by jinak vyhrála.

Zároveň prohlásila, že bude pokračovat v ničení Belair, dokud nedostane, co chce – což je samozřejmě zápas o titul na WrestleManii 41.

Zatím zůstává v platnosti WWE Women's World Championship Match - IYO SKY (c) vs. Bianca Belair na WrestleManii 41 v Las Vegas. To se ovšem zřejmě nakonec změní na Triple Threat Match.



Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestlingShop

Reklama

Jako když už z toho HHH definitivně dělá soap operu, bylo by aspoň f...
Mirko Hýl uveřejnil komentář v Velký spoiler o návratu Goldberga do WWE
Super!
R - Truth, alias Ron Kilikngs z TNA, pod tímto jménem tam vystupoval, ...
Už hodně dlouhou dobu, víc jak 10 let, se děje to, že talentování zápa...
Jirka uveřejnil komentář v Dohoda s WWE se zatím Netflixu moc nevyplácí
Viděl jsem včerejší Smackdown a nebylo to nic co bych potřeboval vidět...

Reklama

Kdo z letošních vítězů Money in the Bank Ladder zápasů bude podle vás úspěšný při zpeněžení kufříku?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky