SPOILER: Zákulisní info o překvapivém návratu na WWE Money in the Bank

Upozornění: Tento článek prozrazuje informace z placené akce WWE Money in the Bank.

WWE připravila pro fanoušky velké překvapení v závěru včerejšího prémiového live eventu Money in the Bank, když se z ničeho nic objevil R-Truth a napadl Johna Cenu.

Není pochyb o tom, že WWE se rozhodla R-Trutha přivést zpět poté, co fanoušci celý týden skandovali na jejích eventech „My chceme Trutha”.

PWInsider prezradil, že R-Truth je oficiálně zpět v WWE a bude používat jméno Ron Killings, alespoň prozatím. Co je důvodem tohoto rozhodnutí zatím nevíme.

Kromě toho PWInsider informoval, že R-Truth v poslední tři dny již jednal o svých vystoupeních na nezávislé scéně, což znamená, že jeho návrat byl rozhodnutím na poslední chvíli.

Co přesně má WWE v plánu pro R-Trutha zatím nevíme, ale je zřejmé, že bude součástí příběhu s Johnem Cenou.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Reklama

Oba pámové Wiliams a Femi doplatí na zacházení se zápasníky v hlavníc...
Chyba vznikla když Tiffany byla na "save" pozdě (video 12:54). Nia na ...
Moxley n.2 bože můj svět se zbláznil ...
Máte naprostou pravdu, já už jsem se naučil dívat jenom na Romana...
Velmi slabý večer, ve srovnání s AEW All Out, tohle byl propadák, na...

Reklama

Kdo se podle vás stane novým WWE World Heavyweight šampionem na speciální show WWE Saturday Night's Main Event?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky