Saraya prozradila, že měla sex v opuštěné zoologické zahradě v Los Angeles

Saraya si po rozchodu s Ronniem Radkem z kapely Falling in Reverse na začátku letošního roku užívá svobodného života. O svém soukromém životě může Saraya samozřejmě vyprávět spoustu divokých historek.

Při rozhovoru v podcastu Rulebreakers Saraya prozradila, že na začátku letošního roku šla na rande a nakonec měla sex na veřejném místě, kterým byla opuštěná zoologická zahrada v Los Angeles. Upřesnila, že nešlo o skutečnou fungující zoologickou zahradu, ale o starou, opuštěnou.

„Šla jsem na rande a měli jsme sex na veřejném místě, v opuštěné zoo v Los Angeles... Ne skutečná zoo. Ne, ne, ne. V opuštěné zoo. Bylo to bylo letos.”

Saraya nedávno také prozradila, jaké to bylo s mužem, který měl nejmenší penis, jaký kdy viděla - více ZDE.

Pokud jde o její návrat do WWE, tak nedávno na sociální síti X naznačila, že by se mohla objevit na WWE Evolution.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

No jo ale pak jsou ty zápasí dost viditelné a měkké.
100% návrat na Summerslame.
WWE dodnes všechny talenty degradovala na úroveň, kdy nakonec odešli. ...
Tak ten chybět nikomu nebude ?
Já chci návrat Jeffa a Matta to WWE.
Bude podle vás Oba Femi příští TOP hvězdou WWE?

Reklama