Byl potvrzen poslední zápas v kariéře Johna Ceny

Už jsme vás v předchozím článku informovali o tom, že od září se přesouvá vysílání prémiových live eventů WWE v rámci USA ze streamovací služby Peacock na ESPN.

WWE však bude mít svůj obsah na službě Peacock i nadále, jelikož NXT PLE zůstávají na této platformě a zároveň došlo k potvrzení, že na Peacock se přesune vysílání speciálních shows WWE Saturday Night's Main Event, které byly dosud vysílány na televizní stanici NBC.

WWE Saturday Night's Main Event shows se budou konat čtyřikrát do roka.

Zároveň došlo k potvrzení, že 13. prosince bude mít na speciální show WWE Saturday Night's Main Event svůj poslední zápas v kariéře John Cena.

Článek v Hollywood Reporter odhalil, že služba Peacock umožnila WWE uzavření smlouvy s ESPN před plánovaným termínem s odůvodněním, že WWE splnila svůj závazek vůči službě Peacock předčasně tím, že rozdělila WrestleManii a SummerSlam na dva večery.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

No jo ale pak jsou ty zápasí dost viditelné a měkké.
100% návrat na Summerslame.
WWE dodnes všechny talenty degradovala na úroveň, kdy nakonec odešli. ...
Tak ten chybět nikomu nebude ?
Já chci návrat Jeffa a Matta to WWE.
Bude podle vás Oba Femi příští TOP hvězdou WWE?

Reklama