John Cena vybral své dva nejlepší soupeře všech dob

S blížícím se posledním zápasem Johna Ceny, který se bude konat 13. prosince proti GUNTHEROVI na WWE Saturday Night's Main Event, si legenda WWE bere čas na reflexi své kariéry plné nezapomenutelných momentů. Prozradil například dva wrestlery, které považuje za nejlepší, s nimiž kdy vstoupil do ringu.

Během rozhovoru s Billem Simmonsem byl John Cena požádán, aby jmenoval tři nejlepší soupeře své kariéry. Bez váhání uvedl dvě jména, která definovala různé éry.

„Shawn Michaels, Seth Rollins. Je velmi těžké vybrat třetího. S mnoha jsem měl neuvěřitelnou chemii. Je to těžké.“

Dodal, že Randy Orton, AJ Styles, CM Punk, Kevin Owens, The Rock a Edge jsou také jména, s nimiž měl nepopiratelnou chemii. Pokud jde o to, co skutečně odlišuje Shawna Michaelse a Setha Rollinse, John Cena poukázal na jejich přizpůsobivost a konzistentnost.

„Za 23 let jsou to tito dva, protože dokážou spolupracovat s kýmkoli. Měl jsem to štěstí, že jsem patřil k ním.“

John Cena a Shawn Michaels měli hlavní tahák na WrestleManii 23 a měli téměř hodinový zápas v RAW. Jeho série s Rollinsem zahrnuje více než 60 singles zápasů na PLE, TV show a Live Eventů.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

LGs uveřejnil komentář v Logan Paul navrhl WWE velmi zajímavý zápas
Ten trapák si myslí že je hvězda Úsměvné asi chce dopadnout jako jeho...
Spíš, zda ji nenabídli také snížení platu u dalšího kontraktu a tak od...
to by nemuselo byt zle
Taky nechápu co to má být, že není budován jako samostatný wrestler, S...
Který zápas na placené akci AEW Redemption 2026 byl podle vás nejlepší?

Reklama