Cody Rhodes tvrdí, že jeho rivalita s Romanem Reignsem je tak skutečná, jak jen to jde

Undisputed WWE šampion Cody Rhodes naznačil, že jeho rivalita s Romanem Reignsem není jen napsaným příběhem ve scénáři.

V podcastu What Do You Wanna Talk About? Cody Rhodes otevřeně hovořil o tom, co jeho rivalitu s Tribal Chiefem činí tak poutavou a osobní. Ačkoli jméno Reignse přímo nezmínil, jeho poselství bylo jasné a zřetelné.

„Někdy jsou to právě ty nejautentičtější a nejosobnější příběhy, které přinášejí velké peníze, prodej vstupenek a obecně vyšší tržby. Lidé nikdy nepoznají, jak reálný je wrestling v různých aspektech, kromě toho, co vidí v příběhu. A to je na tom to nejkrásnější. Nerad ho používám jako příklad, ale můj největší rival v této společnosti, ani nemusím vyslovit jeho jméno, je tak reálný, jak jen to jde.“

Podle Rhodese jejich soupeření přesahuje rámec příběhové zápletky.

„Je to tak skutečné, jak jen to může být. 'Ty bys chtěl být quarterbackem číslo 1, já bych chtěl být quarterbackem číslo 1'. To je všechno.“

Roman Reigns údajně řekl vedení WWE, že chce pozici i titul Codyho Rhodese, jelikož zatím svou kariéru v hollywoodu odkládá, což prý vedlo ke změně plánů WWE, která chystá třetí vzájemný zápas mezi Codym Rhodesem a Romanem Reignsem.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Blbosti, oficiálně skončil.
Koho takové články zajímají? Prosím nevydávat pokud se to nerealizoval...
8:01 odp. · 1. 4. 2026 234 Zobrazení na X post takže Apríl ...
jan kubinec uveřejnil komentář v AEW Dynamite (12.11.2025)
nebolo to zle ale na 5 hviezdiciek to nemalo. takze len 4 hviezdy...
Ukončil podle vás Brock Lesnar opravdu svoji kariéru po prohře na WrestleManii 42 v Las Vegas?

Reklama

WWE Novinky

AEW Novinky