Upozornění: Tento článek prozrazuje informace ze včerejší show RAW.
Ve včerejší show WWE RAW jsme byli svědky dalšího emotivního dějství v rozvíjejícím se příběhu mezi Asukou a IYO SKY, kdy se Asuka zdánlivě oficiálně rozloučila před svým odchodem z WWE.
Ačkoli se podle některých zdrojů nejedná o úplný odchod do důchodu, tento zákulisní segment rozhodně působil jako konec jedné éry.
Asuka přišla v zákulisí za IYO SKY, kterou objala a poté promluvila japonsky. Asuka řekla SKY, že hledala někoho, kdo by pokračoval v jejím odkazu, a věří, že tou osobou je nyní IYO SKY.
SKY reagovala emotivně a řekla bývalé WWE Women’s šampionce, že „vždy budou rodina”, než se rozloučila. Asuka odpověděla „uvidíme se později”, ještě jednou ji objala a pak odešla z arény s kufrem v ruce.
Podle Fightful se o plánované absenci Asuky interně vědělo již delší dobu a nesouvisí to s nedávnými škrty v rosteru WWE. Zdroje také uvádějí, že i přes to, že je interně popisována jako „částečně v důchodu”, zůstává vázána dlouhodobým kontraktem s WWE.
PWInsider také informoval, že Asuka je stále ve spojení s WWE a očekává se, že během své pauzy stráví delší dobu v Japonsku. Ačkoli přesný časový harmonogram návratu zůstává nejasný, segment ve včerejší show RAW silně naznačil, že se jedná spíše o pauzu než o definitivní rozloučení.


















