WWE pokračuje v příběhu, který možná povede k rozšíření frakce The Vision

Zdá se, že se bývalá Women's IC šampionka možná připojí k jedné z TOP frakcí v show WWE RAW.

WWE zahájila v březnu vedlejší příběh, v němž se Austin Theory z The Vision setkal v show RAW s Maxxine Dupri. Po několik týdnů bylo ticho, ale v minulé show se tato zápletka opět rozběhla.

Tento týden v show RAW jsme viděli, jak Maxxine Dupri během zákulisního segmentu odjíždí v autě s Austinem Theorym a Loganem Paulem.

Maxxine Dupri je v současné době součástí Alpha Academy po boku Otise a Akiry Tozawy. V posledních měsících čelila několika neúspěchům, když přišla o titul Women’s IC šampionky a její bývalá mentorka Nattie se obrátila proti ní.

Nedávný vývoj však naznačuje, že by se mohla pokusit zvrátit situaci tím, že se připojí k The Vision.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

No jo ale pak jsou ty zápasí dost viditelné a měkké.
100% návrat na Summerslame.
WWE dodnes všechny talenty degradovala na úroveň, kdy nakonec odešli. ...
Tak ten chybět nikomu nebude ?
Já chci návrat Jeffa a Matta to WWE.
Bude podle vás Oba Femi příští TOP hvězdou WWE?

Reklama