Cody Rhodes je ochoten stát se záporákem, ale pouze za jedné podmínky

Cody Rhodes se v televizi WWE vyjádřil k možnému přechodu na roli „heela“ a uvedl, že k tomu dojde, až to bude skutečně v plánu.

V nedávné epizodě svého podcastu What Do You Wanna Talk About? Undisputed WWE šampion Cody Rhodes prohlásil, že je otevřený možnému přechodu na roli „heela“, ale že to nakonec záleží na aktuálním plánu.

„Probíhá celá ta diskuze o tom, kdy se stane heelem. Jsem tomu otevřený, proboha, ale až to bude v plánu, tak to bude v plánu.“ řekl Rhodes.

American Nightmare dodal, že dává přednost tomu, aby zůstal věrný sám sobě a činil rozhodnutí, která považuje za správná, i když někdy vyvolávají negativní reakce publika.

„Právě teď můžu být sám sebou a já dělám rozhodnutí, která považuji za správná. Správná rozhodnutí někdy vedou k tomu, že vás vypískají. Ale nakonec bych raději byl takový.“

Cody Rhodes se chystá obhajovat svůj titul Undisputed WWE šampiona proti Guntherovi na Clash in Italy. Tento zápas podle bookmakerů nemá aktuálně žádného favorita.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Jaj objevily ameriku? Vždyť tohle je běžná věc Kdy komentátor sleduje...
A nebo oznámí oficiálně konec.
Myslím, že odejde do AEW. Má tam dost lepší podmínky, než to, co v sou...
Jak vidíme několik let a ještě dáme dalších pár let To je fakt stupid...
Jo jo Věřit se mu dá i ne Letos to je tak a za další rok jinak ...
Potěšil vás návrat Barona Corbina do WWE během pátečního SmackDownu?

Reklama