Byl odhalen důvod zařazení Liv Morgan do turnaje Queen of the Ring

Zařazení Liv Morgan do Queen of the Ring turnaje překvapil fanoušky, jelikož je držitelkou WWE Women's World titulu. Jaký je důvod jejího zařazení?

Podle SMP byla Liv Morgan zařazena do turnaje, aby zůstala v aktivním dění, než bude moci pokračovat její feud se Stephanie Vaquer.

WWE původně počítala s návratem Stephanie Vaquer už tento týden, ale k tomu nakonec nedošlo.

Kreativním tím se tedy rozhodl Liv Morgan zařadit do turnaje, aby měla nějaký příběh, než se vrátí Stephanie Vaquer.

Proto se neočekává, že by Liv Morgan v tomto turnaji uspěla, přičemž to může být právě Stephanie Vaquer, kdo nějakým způsobem přispěje k jejímu vyřazení z turnaje.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

No jo ale pak jsou ty zápasí dost viditelné a měkké.
100% návrat na Summerslame.
WWE dodnes všechny talenty degradovala na úroveň, kdy nakonec odešli. ...
Tak ten chybět nikomu nebude ?
Já chci návrat Jeffa a Matta to WWE.
Bude podle vás Oba Femi příští TOP hvězdou WWE?

Reklama