SPOILER: Brock Lesnar jde do dvou velkých zápasů

Upozornění: Tento článek prozrazuje informace ze včerejší show RAW.

Brock Lesnar přerušil včerejší promo nového šampiona WWE Bobbyho Lashleyho a MVP-ho.

Vítěz Royal Rumble zápasu nejprve oznámil, že na WrestleManii 38 bude zápasit s Romanem Reignsem o Universal titul. Následně vyzval Bobbyho Lashleyho k odvetnému zápasu hned v této show RAW.

To ale Lashley a MVP odmítli a odešli, ale Lesnar požadoval, aby byl účastníkem Elimination Chamber zápasu o WWE titul.

Adam Pearce jeho žádosti vyhověl a Brock Lesnar varoval Lashleyho, že jeho zápas na WrestleManii 38 s Romanem Reignsem o Universal titul bude zápasem titul vs. titul, protože plánuje získat zpět WWE Championship.

Pro Brocka Lesnara půjde o debutovou účast v Elimination Chamber zápase. Tato placená akce se bude 19. února / februára v Saúdské Arábii.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

No jo ale pak jsou ty zápasí dost viditelné a měkké.
100% návrat na Summerslame.
WWE dodnes všechny talenty degradovala na úroveň, kdy nakonec odešli. ...
Tak ten chybět nikomu nebude ?
Já chci návrat Jeffa a Matta to WWE.
Bude podle vás Oba Femi příští TOP hvězdou WWE?

Reklama