Shanea McMahona naštvalo, když Vince McMahon odstranil jeho WM soupeře z Royal Rumble zápasu

Vince McMahon a Shane McMahon se dostali v zákulisí placené akce Royal Rumble do sporu, který nakonec vedl až k tomu, že Shane byl v tichosti propuštěn z WWE.

Již víme, že Vince zrušil všechny jeho plány pro Royal Rumble zápas, ale to nebyl důvod, proč jejich konflikt začal.

Dave Meltzer prozradil, že všechno to začalo, když Vince McMahon odmítl zařadit Setha Rollinse do mužského Royal Rumble zápasu.

Shane chtěl jeho účast v zápase, protože právě Seth měl být jeho soupeřem na WrestleManii 38, takže chtěl začít s budováním jejich feudu.

Vince byl ale proti, protože přišel s plánem, že Roman Reigns zničí Setha Rollinse po jejich zápase, takže by to nedávalo smysl.

To vedlo k tomu, že mezi Vincem a Shanem došlo ke konfliktu, přičemž snaha Shanea pro sebe vytvořit dominantní pozici v Royal Rumble zápase to všechno ještě zhoršila.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Jaj objevily ameriku? Vždyť tohle je běžná věc Kdy komentátor sleduje...
A nebo oznámí oficiálně konec.
Myslím, že odejde do AEW. Má tam dost lepší podmínky, než to, co v sou...
Jak vidíme několik let a ještě dáme dalších pár let To je fakt stupid...
Jo jo Věřit se mu dá i ne Letos to je tak a za další rok jinak ...
Potěšil vás návrat Barona Corbina do WWE během pátečního SmackDownu?

Reklama