BECKY LYNCH
ZÁKLADNÍ ÚDAJE
   SKUTEČNÉ JMÉNO:    RINGOVÁ JMÉNA:
    Rebecca Quin     Becky Lynch
      Rebecca Knox
   VÝŠKA:    VÁHA:
    168 cm     61 kg
   DATUM NAROZENÍ:    DEBUT:
    30.01.1987     11.11.2002
ÚSPĚCHY V WWE:
   TITULY:    DALŠÍ:
    3x SmackDown Women's Championship     Royal Rumble Match (2019)
    1x RAW Women's Championship  
CHVATY:
   ZAKONČOVACÍ CHVATY:   
    Bexploder Suplex    
    Dis-arm-her  
    Four-Leg Clover  
BIO:
ŽIVOTOPIS:

Ohnivá zrzka z Dublinu je připravena bojovat proti všem, kdo ji bude stát v cestě. Mezi provazy se dostala už v 15 letech a od té doby sbírala zkušenosti po celém světě, až po její debut v NXT v roce 2014.

Ačkoliv se v ringu o sebe dokázala perfektně postarat sama, byla Becky v NXT často členkou spojenectví, jako byla například se Sashou Banks dvojice B.A.E. (Best at Everything). Brzy Becky šokovala svět WWE, kdy debutovala v show Raw jako součást „Divas revoluce“ jako člen P.C.B, tedy spojenectví s Charlotte a Paige. Tato trojice se však brzy rozpadla a Becky bojovala sama za sebe, jako například ve velkém Triple Threat zápase na WrestleManii 32.

Poté se Becky stala tahounem modré show, kde jako první získala SmackDown Women’s Championship. Jedno si zapamatujte: Kde jsou dívky na nakopání a ruce ke zlámání – tam je Becky Lynch.

TAGY
Více z této kategorie: « Jason Jordan Titus O'Neil »
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde