RANDY ORTON
ZÁKLADNÍ ÚDAJE
   SKUTEČNÉ JMÉNO:    RINGOVÁ JMÉNA:
    Randal Keith "Randy" Orton     Randy Orton
   VÝŠKA:    VÁHA:
    196 cm     110 kg
   DATUM NAROZENÍ:    DEBUT:
    01.04.1980     18.03.2000
ÚSPĚCHY V WWE:
   TITULY:    DALŠÍ:
    4x World Heavyweight Championship     Money in the Bank (2013)
    1x World Tag Team Championship     Royal Rumble (2009, 2017)
    9x WWE Championship/WWE World Heavyweight Championship     Seventeenth Triple Crown Champion
    1x WWE Intercontinental Championship  
    1x WWE United States Championship  
    1x WWE SmackDown Tag Team Championship  
CHVATY:
   ZAKONČOVACÍ CHVATY:   
    Full nelson slam – OVW    
    O-Zone  
    RKO  
    Running punt kick  
BIO:
ŽIVOTOPIS:

Randy Orton se už jako WWE Superstar narodil. Už od narození byl v povědomí těch největších legend WWE a dokonce jednu z nich oslovuje „tati“, a sice Boba Ortona. Kromě Boba působil ve společnosti také Randyho strýc i dědeček, proto byl Randy pro tento byznys jako stvořený. Nebylo mu ani 5 let, když sledoval, jak jeho otec knockoutoval „Mr. Wonderfull“ Paula Orndorffa na WrestleManii.

Když Randy přišel do WWE, dostal se hned mezi elitu. Ujali se ho Triple H a Ric Flair a spolu s Batistou tvořili frakci Evolution. Pod jejich vedením se Randy stal ve 24 letech nejmladším World Heavyweight šampiónem. Poté si Randy vydobyl vysokou pozici ve společnosti – ať už jako „Legend Killer“ nebo jako vůdce frakcí jako The Legacy nebo The Authority. Randy také sjednotil WWE Championship a World Heavyweigh Championship v prosinci 2013.

To ovšem neznamená, že je Randy známý jen jako týmový hráč. Naopak, každé jeho spojenectví nakonec skončilo velice dramaticky. I ty největší hvězdy WWE ví jaké to je skončit na lopatkách po RKO – jednomu z nejobávanějších a nejrychlejších finisherů. A přestože již Randy přešel do druhého desetiletí aktivní kariéry wrestlera, jistě ho čeká ještě velká spousta obětí.

Můžeme jen očekávat, na koho padne nelítostný pohled The Vipera.

TAGY
Více z této kategorie: « Charly Caruso John Cena »
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

Zadejte v nákupním košíku kód „WM36” a získáte slevu 36% na celý nákup. (* Neplatí pro WW merch, DVD, figurky, pásy a již zlevněné zboží!)
SHOP
Toggle Bar

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde