Velký update o budoucí spolupráci mezi WWE a 2K

Ještě před vydáním WWE 2K22 se objevily spekulace, že WWE uvažuje o ukončení spolupráce s 2K. Dokonce jednala s EA o možném přivedení divize WWE Games do jejich společnosti, která je jednou z TOP herních vydavatelů na světě.

Mike Straw ze Sports Gamers Online nicméně informoval, že rozhovory mezi WWE a EA skončily krátce po vydání WWE 2K22, jelikož WWE byla nadšena z prodejního úspěchu a skvělých hodnocení této videohry.

Spolupráce mezi WWE a 2K bude tedy pokračovat i další roky. Před nějakým časem se objevila informace, že mezi WWE a 2K došlo k podepsání prodloužení spolupráce, ale není tomu tak.

Důvodem je to, že 2K má s WWE platný kontrakt ještě na několik let, takže prodloužení nebylo zapotřebí.

Straw zároveň potvrdil, že se již pracuje na WWE 2K23, zatímco franšíza WWE Battlegrounds byla ukončena a není v plánu žádné pokračování.

REKLAMA
 
 

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

Jo jo Věřit se mu dá i ne Letos to je tak a za další rok jinak ...
Drewa McIntyrea, Drew asi těžko když ve WWE není a nebude dlouho....
No jo ale pak jsou ty zápasí dost viditelné a měkké.
100% návrat na Summerslame.
WWE dodnes všechny talenty degradovala na úroveň, kdy nakonec odešli. ...
Který zápas na placené akci WWE Night of Champions 2026 byl podle vás nejlepší?

Reklama