Nové gameplay záběry z připravované videohry AEW. Bude mít WWE 2K22 vážnou konkurenci?

AEW Games

Není žádným tajemstvím, že souboj mezi WWE a AEW bude probíhat i na poli videoher. Dnes tu máme nové záběry z připravované videohry AEW.

Zatímco hra WWE 2K22 byla odložena až na březen 2022, tak v případě AEW hry toho víme opravdu málo. Vyjít by měla někdy příští rok na Playstation a Xbox.

Fanoušci se alespoň po delším čekání dočkali několika nových gameplay záběrů.
REKLAMA
 
 

Doporučujeme


Komentáře (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Je príliš ale príliš skoro čokoľvek hodnotiť, no pokiaľ ide o grafiku, ktorú zatiaľ prezentujú, tak to vyzerá ako z konca Xbox 360 / PS3. WWE 2K séria tiež nemá žiaden excelentný vzhľad, na také UFC sa vôbec nechytá, ale toto od AEW je po vizuálnej stránke zatiaľ veľmi slabé. Ak aj bude koncový produkt o level vyššie, tak sa stále bojím, že to bude dosť hnusné, hlavne tie postavy pôsobia strašne umelo, jak voskové figuríny, no ale uvidíme, ak to hrateľnosť zachráni, tak to môže byť úspešné.

Ribbon
Zatím zde nejsou žádné komentáře

Přidat komentář

  1. Přidání komentáře jako host. Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu.
0 znaky
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

Reklama

WrestleMania
WWE začala prosazovat nové hvězdy jako "Stone Cold" Steve Austina, Triple He, The Rocka, Kanea a do ringu se mnohokrát dostal i sám Vince McMahon. WWF začala překonávat WCW. Postupně přicházely do WWF hvězdy WCW jako Chris Jericho nebo Big Show a za pár let WCW bylo odkoupeno WWF, ta získala spousta nových superstars a tak se rozdělila na Raw a Smackdown. V roce 2002 se musela WWF přejmenovat na WWE kvůli problémům s jinou společností.
Mezi roky 2002 a 2008 byla tzv. Ruthless Agression éra, kde se prosadilo spousta hvězd jako John Cena, Randy Orton, Rey Mysterio, Batista nebo Edge a staly se hlavními hvězdami WWE.
Od roku 2008 je tzv. PG éra, zde se objevilo spousta dnešních hvězd jako Dolph Ziggler, The Miz, Sheamus, Alberto Del Rio, Wade Barrett, Cody Rhodes, Dean Ambrose, Roman Reigns, Seth Rollins, Bray Wyatt, Cesaro, Daniel Bryan atd. Od roku 2013 v rámci příběhu WWE vládnou Triple H a Stephanie McMahon.
Rok 2016 se označuje jako Novou Érou. Vše začalo už po WrestleManii, kdy se Shane McMahon (Syn majitele WWE a bratr Stephanie McMahon) stal generálním manažerem SmackDownu. WWE zavedla rozdělené rostery na RAW a nově SmackDown LIVE, který se začal vysílat živě. SmackDown začal hlavně prosazovat hvězdy, které neměli pořádně šanci se ukázat lidi jako The Miz, Baron Corbin , Dolph Ziggler. V roce 2016 se uskutečnilo hodně návratů bývalých hvězd např. The Spirit Squad, Headbangers nebo i Curt Hawkins, Rhyno a Mickie James. Nejvýznamnější byl nejspíš návrat Shanea McMahona a návrat Goldberga, který se do společnosti vrátil po 12 letech. V současné době WWE pociťuje další krizi s Ratingy a sledovanost show,dokonce show RAW zaznamenala nejnižší sledovanost za posledních 20 let.

Reklama

... uveřejnil komentář v Dojde k obnovení frakce The Hurt Business?
ehm, na fotke s MVPm je Shelton Benjamin...
Realitou je, že to je pojebaná feministka, né-li lesba přímo. Každopá...
to kto prišiel s tým menom ...
Jasně že wwe si nepřizná že prohrál a bude dál prohrávat.. Už ten odpa...

Reklama

Líbí se vám nový koncept WWE NXT 2.0?

Novinky

Mohlo by vás zajímat