Po včerejší show už známe kompletní obsazení semifinálových zápasů v Mixed Match Challenge.

Jinder Mahal & Alicia Fox vs. Finn Bálor & Bayley

R-Truth & Carmella vs. The Miz & Asuka

Tyto semifinálové zápasy se uskuteční příští týden v úterý a finálový zápas proběhne 16. prosince / decembra na placené akci WWE TLC.

Vítězové Mixed Match Challenge získají třicátou vstupní pozici do Royal Rumble zápasů a dovolenou kdekoliv na světě.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#2 2018-12-05 16:12
Cituji ChacharFCB:
Trošku divné, že finalový zápas proběhne na TLC osobně nesleduji mixed match challenge. Ale dedukuji, že když zápas na TLC už má Asuka i Bálor tak asi i víme kdo bude ve finále

to je trošku blbosť Mixed Match Challenge sa natáča po SmackDowne takže hviezdy majú dva zápasy zas noc niekedy takže prečo by to nemohlo byť v prípade tlc rovnaké spíš si myslím že tento zapás bude súčastou kickoffu alebo alebo natočene až po tlc!
Odpovědět
 
 
#1 2018-12-05 13:25
Trošku divné, že finalový zápas proběhne na TLC osobně nesleduji mixed match challenge. Ale dedukuji, že když zápas na TLC už má Asuka i Bálor tak asi i víme kdo bude ve finále
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

Zadejte v nákupním košíku kód „WM36” a získáte slevu 36% na celý nákup. (* Neplatí pro WW merch, DVD, figurky, pásy a již zlevněné zboží!)
SHOP
Toggle Bar

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde