Už jsme vás v předchozím článku informovali, že podle zákulisních zdrojů má Brock Lesnar potvrzenou účast na WrestleManii 35.

I přesto ale údajně stále nepadlo definitivní rozhodnutí, jaký zápas na tomto velkém eventu bude mít. S tím souvisí to, že se WWE stále nerozhodla, jakým směrem půjde v zápase Brocka Lesnara a Brauna Strowmana na placené akci Royal Rumble.

Lesnar si může titul udržet a jít jako šampion do zápasu na WrestleManii 35, ale WWE také zvažuje možnost, že titul získá Braun Strowman.

Jak je již v WWE zvykem, dá se předpokládat, že definitivní rozhodnutí padne těsně před samotným zápasem.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
SHOCK SHOCK +3
#4 2019-01-11 07:24
Cituji Mates960:
Jestli Braun zase prohraje, tak končím s WWE, už na tenkrát na No Mercy sem byl nasranej, na Crown Jewel mi z toho jeblo, a jestli prohraje znova tak čus.


Jsem zvedavej jestli to pak taky dodrzis..takovy ch vyhruzek tu uz bylo
Odpovědět
 
 
#3 2019-01-10 18:40
Cituji Mates960:
Jestli Braun zase prohraje, tak končím s WWE, už na tenkrát na No Mercy sem byl nasranej, na Crown Jewel mi z toho jeblo, a jestli prohraje znova tak čus.


Vypadá to tak, že Braun zase prohraje ve smlouvě tam má podle zákulisí LAZYNAR hlavní tahák na WM s universal titulem
Navíc stoprocentně v UFC nebude mít zápas do WM
Odpovědět
 
 
#2 2019-01-10 18:38
Další oběť neschopnosti Nia Jax která málem přizabila Sashu štěstí , že spadla na hřbet a ne hlavou jak dlouho tohle WWE bude přehlížet oni ji ještě dají do No 1 contenders match
VIDEO ZDE: https://www.youtube.com/watch?v=CG6x9GCoT50
Odpovědět
 
 
Mates960 Mates960 +14
#1 2019-01-10 18:22
Jestli Braun zase prohraje, tak končím s WWE, už na tenkrát na No Mercy sem byl nasranej, na Crown Jewel mi z toho jeblo, a jestli prohraje znova tak čus.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde