Placená akce WWE Royal Rumble se uskuteční 27. ledna / januára. Níže vám přinášíme aktuální pohled bookmakerů na favority jednotlivých zápasů.

Favorité zápasů jsou zvýraznění.

WWE Universal Championship Match - Brock Lesnar (c) vs. Braun Strowman

Men’s Royal Rumble Match
Seth Rollins
Drew McIntyre
Andrade Cien Almas
Finn Balor
AJ Styles
John Cena
The Miz
The Rock

WWE SmackDown Women’s Championship Match - Asuka (c) vs. Becky Lynch

WWE Championship Match - Daniel Bryan (c) vs. AJ Styles 

WWE Raw Women’s Championship Match - Ronda Rousey (c) vs. Sasha Banks

Women’s Royal Rumble Match
Charlotte Flair 
Alexa Bliss 
Ember Moon 
Mandy Rose 
Naomi 

WWE SmackDown Tag Team Championship Match
The Bar (c) vs. The Miz & Shane McMahon

TAGY
REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Beast Beast -3
#3 2019-01-11 21:35
Come on Beast !
Odpovědět
 
 
#2 2019-01-11 20:05
Tož snad Shaneovi nedají další championship title když už je best in the world
Odpovědět
 
 
Polák Polák +10
#1 2019-01-11 19:17
Fanoušci chtějí Brauna jako Universal champa, takže doufám, že se tím ta "nová éra" bude řídit. -_-
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde