Před nedělní placenou akcí WWE Royal Rumble se objevila informace, že WWE má v plánu nějaké velké překvapení.

Nakonec ale k realizaci tohoto plánu nedošlo a to údajně kvůli tomu, že Dean Ambrose odmítl podepsat se společností nový lukrativní kontrakt.

Ambrose informoval WWE o tom, že má v plánu odejít, až mu vyprší kontrakt, který má platný do WM 35.

WWE údajně na základě této situace zrušila plán související s velkým překvapením na WM 35, protože to mělo nějak souviset i s Deanem Ambrosem.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#5 2019-01-30 20:25
Cituji Misho-182:
No jasné prekvapenie... Poznáme WWE, takže prekvapenie typu Mixed Tag mach HHH & Stephanie vs. Ambrose & Rene Young. Klasická WM """šupa""" posledných rokov.ale rene by som veru chcel vidiet v nejakých wrestliingovych satockach fuu :D
Odpovědět
 
 
Misho-182 Misho-182 +12
#4 2019-01-30 18:09
No jasné prekvapenie... Poznáme WWE, takže prekvapenie typu Mixed Tag mach HHH & Stephanie vs. Ambrose & Rene Young. Klasická WM """šupa""" posledných rokov.
Odpovědět
 
 
#3 2019-01-30 16:21
No zrovna Cody dopadl teda za mě si aspoň myslím parádně je jeden z mnoha co začíná budovat AEW velkou personou je nyní ve světě wrestlingu si myslím, že mu to naprosto prospělo ten odchod z wwe.
Druhý Punk co za 2 zápasy v UFC si vydělal tolik peněz co si nevydělal ani za 5 let v ringu a nikde není psáno, že může sem tam jít do AEW navíc má bejt komentátor někde nevím kde. Ambrose pokud odejde což doufám , že ano tak si myslím, že mu to taky prospěje. Otázkou je kde dosti pochybuji že půjde do NJPW snad to AEW, ale i zápas proti Johnnymu Impactovi nebo Killer Crossovi by byla bomba uvidíme
Odpovědět
 
 
lolok lolok +15
#2 2019-01-30 16:01
Proč mu prostě nedaj to co chce ... On toho zrovna moc nechce chce jen svobodu za micem ale Vince všechno musí dělat sám GG tohle měl byt novej Mick Foley a místo toho dopadne jak Punk nebo Cody GG...
Odpovědět
 
 
#1 2019-01-30 15:53
Však měl mít feud s EC3
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde