Prvním zápasem hlavní části WrestleManie 35 byl zápas Brocka Lesnara (c) a Setha Rollinse o Universal titul. Už jsme vás ale informovali, že to nebyl původní plán.

WWE měla původně v plánu, že tento zápas bude až v závěru show, těsně před hlavním tahákem. Wrestling Observer prozradil, že to byli Paul Heyman a Brock Lesnar, kteří tlačili na změnu plánu.

Heyman byl totiž přesvědčen, že pro zápas bude lepší, pokud se uskuteční na začátku show, než v jejím závěru, jelikož šlo o dlouhý event a fanoušci by byli už unavení.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#1 2019-04-12 19:41
Tak to bola celkom rýchla jazda, takže paradoxne to mohlo aj celej show pomôcť... ved ten zápas sa začal vlastne skôr, než sa začal, čo by divákov aj v závere prebralo, rýchlovka a zmena hlavného titulu a boli by ľudia by boli čerství na main event.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

Zadejte v nákupním košíku kód „WM36” a získáte slevu 36% na celý nákup. (* Neplatí pro WW merch, DVD, figurky, pásy a již zlevněné zboží!)
SHOP
Toggle Bar

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde