V úterním SmackDownu Live jsme byli svědky heelturnu Kevina Owense, ale původně to nebylo vůbec v plánu.

WWE měla původně v plánu, že Kevin Owens bude vystupovat jako babyface, přičemž měl mít charakter obyčejného člověka, který řeší záležitosti obyčejných lidí, ale odskočí si do ringu někomu nakopat zadek.

I skutečnost, že dostal Stunner jako finisher souvisí s tím, že WWE měla v plánu, že bude ztvárňovat babyface charakter.

Tyto plány ale zrušila, když si uvědomila, že nemá dostatek TOP heel hvězd v modré show, protože Daniel Bryan je mimo kvůli zranění.

Do SmackDownu zamířil Roman Reigns jako další TOP babyface hvězda, takže se WWE rozhodla, že Owens dostane heelturn a půjde do boje o WWE titul.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#1 2019-04-25 15:32
Heelturn Reginsa by bol omnoho prirodzenejší, ale to by sme od Vincka chceli priveľa. Na druhú stranu však musím povedať, že s tým babyface Owensom to bolo od prvej chvíle zle. Nejde o to, že face charakter by mu nesedel... ale jeho faceturn nemal pointu... akože zrazu budem dobrý a tam to začína aj končí. Žiaden príbeh okolo toho a žiaden feud... Len mu dajme faceturn, len preto, aby ho mal.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde