Vládnutí Brocka Lesnara s Universal titulem skončilo na WrestleManii 35, kde ho v zápase o titul porazil Seth Rollins.

Lesnar měl 11 zápasů o Universal titul během svých dvou vládnutí s tímto titulem. Server SPKD zveřejnil žebříček, který řadí těchto 11 zápasů od nejhoršího po ten nejlepší.

11. Brock Lesnar vs. Roman Reigns (WrestleMania 34)

10. Brock Lesnar vs. Braun Strowman (Crown Jewel)

09. Brock Lesnar vs. Braun Strowman vs. Kane (Royal Rumble 2018)

08. Brock Lesnar vs. Braun Strowman (No Mercy 2017)

07. Brock Lesnar vs. Roman Reigns (Greatest Royal Rumble)

06. Brock Lesnar vs. Roman Reigns (SummerSlam 2018)

05. Brock Lesnar vs. Finn Balor (Royal Rumble 2019)

04. Brock Lesnar vs. Samoa Joe (Great Balls of Fire)

03. Brock Lesnar vs. Seth Rollins (WrestleMania 35)

02. Brock Lesnar vs. Goldberg (WrestleMania 33)

01. Brock Lesnar vs. Samoa Joe vs. Braun Strowman vs. Roman Reigns (SummerSlam 2017)

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Polák Polák +4
#1 2019-04-29 20:33
No tak to je výsměch. Nejlepší Brockův zápas je ten, kterého se skoro ani nezúčastnil. Však přišel, dělal zraněného, vrátil se, hodil F-5 a odešel.
A výsměch č. 2, ale to se nedá u WWE čeho divit, že z 11 "zápasů" (uvozovky jsou na místě) jsou 3 s Reignsem a 3 se Strowmanem.
Chápu že Lesnar je atrakce, ale titul mu dávat byla chyba. Měli mu za čas udělat příběh jako tomu bylo (je?) s Undertakerem. Ale tak co se dá dělat, co by kdyby.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde