Seth Rollins porazil Brocka Lesnara na WrestleManii 35 a získal tak Universal titul.

V nedávném rozhovoru odhalil, že je nadšený z aktuálních držitelů titulů v WWE. Je totiž otevřeným zastáncem toho, aby tituly byly v držení hvězd, které pravidelně vystupují na shows.

Zároveň dodal, že doufá, že se jim podaří vybudovat postavení a jména, aby jednou byli na stejné úrovni jako Brock Lesnar nebo Ronda Rousey, to je jeho cíl.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Honzák Honzák -4
#5 2019-05-06 21:47
Cituji Nook:
Lesnar je hvězda jen pro Vince. Pro ostatní je Seth už dávno před Laserem

Tobě hochu asi ještě není ani 15 nebo let viď, když vyklkádáš takové nesmysly, které se vůbec nezakládají na logickým uvažování :D
Studujte děti, studujte :D
Odpovědět
 
 
#4 2019-05-06 21:45
Tak .. a teď se ukázal jako idiot.. Typickej, americkej blbeček, co není schopnej se zamyslet nad tím, kdo má co za sebou. A řeknu to asi takhle. Brock má za sebou toho mnohem více..
To by Setík musel papat hodně knedlíků, trénovat jako blázen ( včera bylo pozdě ) projít si léta v UFC a něco dokázat. Brock na sobě maká od mala dodnes. A dále je zbytečné rozebírat napříkklad jeho osobní život a aktivity, člověk si může něco dohledat.
Seth je vynikající sportovec a stále a stále se zlepšuje, nicméně této Brockovo úrovně nemůže dosáhnout. Zkrátka Brock je Brock a Seth je Seth. Ať se snaží být vynikající a nezapomenutelný Seth a udělá nejlépe.
Odpovědět
 
 
#3 2019-05-06 18:12
Ak Rollins príde do UFC a vyhrá lightweight champion tak potom možno ale momentálne mu nesiaha ani po členky.Brock je skutočný fighter. :)
Odpovědět
 
 
Razzo Razzo -5
#2 2019-05-06 16:35
no neviem co vy tu pisete...Lesnar a sice nemusim...ale Rollins ani z polovice neni taky ako Lesnar ! takže nechápem :) Lesnar sa aspoň ukázal aj v MMA..čiže neni to žiadný Wrestlingový herec
Odpovědět
 
 
Nook Nook +20
#1 2019-05-06 11:34
Lesnar je hvězda jen pro Vince. Pro ostatní je Seth už dávno před Laserem
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

Zadejte v nákupním košíku kód „SSD2020” a získáte slevu 30% na celý nákup. (* Neplatí pro WW merch, DVD, figurky, pásy a již zlevněné zboží!)
SHOP
Toggle Bar

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde