Minulý týden jsme vás informovali, že EC3 nemá po přesunu do hlavního rosteru ideální pozici.

Vince McMahon totiž nepatří mezi jeho fanoušky, což dokazuje i to, že po přesunu do hlavního rosteru pro něj nepřipravil žádný větší plán.

Včera měl opět pouze zápas v rámci natáčení show WWE Main Event, přičemž ani v tom neuspěl, jelikož vítězem byl Cedric Alexander.

Začínají se objevovat také spekulace, že EC3 může být další hvězdou, která bude po nějakém čase poslána zpět do NXT.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#3 2019-05-07 18:44
Ja len nechápem, prečo s tými spätnými presunmi do NXT tak váhajú? Ako taký Breeze mal byť späť v NXT už pred dvoma možno aj troma rokmi (a každej strane by to prospelo). Čiže očakávam, v prípade EC3 sa to bude naťahovať dovtedy, kým mu vyprší kontrakt. Ale bodaj by som sa mýlil... NXT teraz prišlo o veľké hviezdy, ktoré treba nahradiť. Ja síce EC3-ho absoltúne nemusím, pretože on je taký "babyface" ako bol svojho času Bo Dallas, kým vedenie nepochopilo, že to pri tom, čo robí pôsobí heelovsky. Ale napriek tomu, že nie som jeho fanúšik, tak v NXT by som ho bral, ale jedine ako arogantného namysleného heela, lebo face rola mu absolútne nesedí.
Odpovědět
 
 
#2 2019-05-07 17:54
Spíš z WWE odejde až mu vyprší kontrakt
Odpovědět
 
 
Polák Polák +2
#1 2019-05-07 17:11
To že půjde zpět do NXT je snad dobře ne? Tak proč špatná zpráva? V NXT nebyl moc dlouho, v main rosteru má výhru nad Deanem a Main Event nikdo nesleduje...ješ tě má šanci.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde