WWE včera oznámila, že placená akce 7. června / júna v Saúdské Arábii bude mít název WWE Super Showdown.

Stejný název použila WWE loni pro placenou akci v Austrálii. Kromě toho oznámila pro tento event první tři velké zápasy:

Bill Goldberg vs. Undertaker

Triple H vs. Randy Orton

50-Man Battle Royal Match

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Rocky Rocky +1
#3 2019-05-14 16:28
U veteránů v Arábii mám smíšený pocit. Sice jde o zatraktivnění PPV, ale hlavně by se mělo zaměřit na mladé, že se nedivím, že chtějí legendy. Goldberg v WCW neporazitelný, což tehdy Vince se tomu smál, že to má krátkodobý efekt, a po první porážce v WCW opět sledovanost klesla, že další neporazitelnost nepomohla. Měl začít zdola jako midcard i přes prohry, ale určitě patřil mezi ty, kteří si historii wrestlingu zasloužil. Ale byla chyba WCW dělat neporazitelného pro krátký zápasy, že měly s ním trénovat pro něj lepší kvalifikaci v zápasech. Během posledního návratu se postupně jeho proma zlepšila díky Heymanovi. Já bych byl nejradši, kdyby Taker se vrátil jako american badass s jeho znělkou rollin. Taker měl skvělou kariéru, byť mohl napořád zůstat jako american badass.
Odpovědět
 
 
#2 2019-05-14 12:53
Cituji kpop:
UZ TED MI Z TOHO BUSI SRDCE UZSE NA TENTO EVENT TESIM

Na co se tesis ? Na to jak si veteráni “umlátějí” ksichty ? Tenhle zapas měl bejt aspoň před 10-20 lety, né teď když už každý ví že nepodají svůj maximální výkon...
Odpovědět
 
 
kpop kpop -16
#1 2019-05-14 09:29
UZ TED MI Z TOHO BUSI SRDCE UZSE NA TENTO EVENT TESIM
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde