Vince McMahon se objevil na obálce magazínu Variety, kde s ním je i rozhovor na různá témata.

Níže vám přinášíme stručný souhrn několika jeho zajímavých vyjádření v tomto rozhovoru:

• Vince tvrdí, že i přes náročný pracovní rozvrhu, může jakákoliv hvězda bez následků dostat volno, když o něj požádá.

• Pokud jde o celosvětový úspěch WWE, tak podle jeho slov je to hlavně proto, že nabízejí produkt, který je zcela odlišný od ostatních.

• Potvrdil, že hvězdy WWE se budou objevovat na stanici FOX a jejích dalších platformách, jelikož FOX plánuje silně propagovat příchod SmackDownu Live na FOX Sports.

• V rozhovoru také uvedl, že i když se Ted Turner snažil v devadesátých letech za pomoci velkých financí vybudovat z WCW konkurenta pro WWE, tak vždy věděl, že i navzdory počátečnímu úspěchu nedokáže porazit WWE.

• Vince jednou svou odpovědí možná příliš nepotěší Triple He, protože v rozhovoru uvedl, že je otevřený myšlence prodeje WWE a nebrání se případnému jednání. V minulosti se už spekulovalo o tom, že WWE by mohli koupit giganti jako například FOX či Disney, ale dosud Vince vždy jakýkoli prodej odmítal.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Eva Eva -4
#3 2019-05-15 22:09
Cituji Martin123:
Tolik lži od toho krypla tvl, ale to Disney mě pobavilo, to by dopadlo každý by byl jak teplouš.


*kripla, kokote
Odpovědět
 
 
#2 2019-05-15 19:06
Tolik lži od toho krypla tvl, ale to Disney mě pobavilo, to by dopadlo každý by byl jak teplouš.
Odpovědět
 
 
Rocky Rocky +9
#1 2019-05-15 13:57
1) Snad je to důvěryhodné, protože podle Justina Robertse bylo s následkem - nedůvěra.
2) To je možné, ale produkt PG v WWE nefunguje asi od roku 2012.
3) Na FOX se těším
4) O WCW je mnoho věcí, tak řeknu pouze jedno - oni neměli lídra, ale více lidí, zato WWE ano - Vince McMahon.
5) To by bylo vůči jeho rodině arogantní, kdyby to skutečně udělal. Sice asi to spíše zdědí Steph, ale HHH bude mít lídr v WWE a bude to mít náročnější funkci než Vince. Spíše bych doufal, že otázka by padla až za HHH a Steph, protože kdoví, co bude za 20 nebo 30 let.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde