Včera se v show SmackDown Live vrátil Dolph Ziggler, který napadl Kofiho Kingstona.

Zápas Kofi Kingston (c) vs. Dolph Ziggler již byl přidán na kartu placené akce WWE Super ShowDown, která se bude konat 7. června / júna v Saúdské Arábii.

Wrestling Observer tvrdí, že návrat Zigglera je jednorázová záležitost pro zápas v Saúdské Arábii, protože Ziggler plánuje pokračovat ve svém komediálním turné.

Podle WO se WWE rozhodla pro návrat Zigglera kvůli tomu, že účast na eventu v Saúdské Arábii odmítl Kevin Owens, který tak měl být původně soupeřem Kofiho Kingstona.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
#1 2019-05-23 15:15
Skoda ze nezustane delsi dobu, to jeho ubrecene promo se mi celkem libilo smi5
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.