Wrestling Observer potvrdil, že promo Eliase v pondělní show RAW obsahovalo z části to, co odmítl použít Jon Moxley (Dean Ambrose), když byla WWE v listopadu / novembri minulého roku v Los Angeles.

Jon Moxley (Dean Ambrose) v podcastu Chrise Jericha prozradil, že Vince chtěl, aby v rámci svého proma označil fanoušky v LA za zapáchající, odporný a nechutný odpad.

Elias měl v pondělní show RAW v LA promo, kde fanoušky označil za odpad. Meltzer potvrdil, že tato část byla použita z původního proma pro Ambrose z loňského roku.

Vince byl fanouškem tohoto proma a chtěl ho použít, proto se rozhodl, že až se WWE vrátí do LA, tak ho dá nějaké jiné hvězdě, jelikož Ambrose odmítl tento scénář pro své promo použít.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Nuckson Nuckson +5
#2 2019-06-19 11:43
BTW posledně když byl Elias v Nex Orleans, tak napohodu vychvaloval lidi i město LA... #hypocrisy
Odpovědět
 
 
Nuckson Nuckson +17
#1 2019-06-19 11:41
Protože když jsi heel, tak jediný, co můžeš dělat, je nadávat na lidi z toho danýho města... jak originální
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde