Triple H se včera spojil s The Clubem v zápase na WWE Live Eventu v Tokiu, Japonsku.

Vítězství pro svůj tým zařídil právě HHH, který odpinoval Barona Corbina po Pedigree.

Asuka & Kairi Sane porazili The IIconics, čímž si vybojovali zápas o ženské týmové tituly. Kdy se tento zápas uskuteční zatím nevíme.

United States Championship Match - Ricochet (c) def. Cesaro

Braun Strowman def. Robert Roode

The Kabuki Warriors def. The IIconics

Triple H, Luke Gallows, Karl Anderson & AJ Styles def. Samoa Joe, Bobby Lashley, Baron Corbin & Drew McIntyre

RAW Tag Team Championship Match - The Revival (c) def. Zack Ryder & Curt Hawkins

RAW Women's Championship Match - Becky Lynch (c) def. Alexa Bliss

WWE Universal Championship Match Seth Rollins (c) def. Shinsuke Nakamura

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.