Už od října / októbra tohoto roku se SmackDown Live přesune na televizní stanici FOX.

V souvislosti s tím pracuje WWE i stanice FOX na různých novnikách a plánech pro propagaci této velké změny. Server WNW prozradil, že představitelé stanice by chtěli, aby se ve SmackDownu objevil i současný prezident Spojených států a člen Síně slávy WWE Donald Trump.

Trump je dobrý přítel Vince McMahona a stanice FOX údajně věří, že pokud by se Trump v rámci nějakého krátkého segmentu objevil ve SmackDownu, bylo by to prospěšné pro všechny zúčastněné strany.

Vince údajně není proti této myšlence, ale zatím nikdo netuší, jestli se tento nápad podaří zrealizovat.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Nuckson Nuckson +1
#3 2019-07-04 23:14
Tak tak, co se týče politiky, nejsem jeho extra fanoušek, ale jakožto WWE HoFamer ho beru. Určitě by to bylo obrovsky medializovaný a přitáhlo by to tuny diváků.
Odpovědět
 
 
NGU NGU 0
#2 2019-07-04 22:39
Cituji Rocky:
Proč ne ? Sice USA je rozdělená, třeba v otázce na něj, ale on určitě přitáhne pozornost.

ja ho nemam vobec rad ale maš pravdu pritiahol by velmy vela ludi
Odpovědět
 
 
Rocky Rocky +8
#1 2019-07-04 22:18
Proč ne ? Sice USA je rozdělená, třeba v otázce na něj, ale on určitě přitáhne pozornost.
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

Zadejte v nákupním košíku kód „WM36” a získáte slevu 36% na celý nákup. (* Neplatí pro WW merch, DVD, figurky, pásy a již zlevněné zboží!)
SHOP
Toggle Bar

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde