Zápas Undertakera a Goldberga na placené akci Super ShowDown v Saúdské Arábii vůbec nedopadl dobře. Zdá se, že Batista předvídal, že tento zápas není dobrý nápad.

V nedávném rozhovoru pro propagaci svého filmu Stuber totiž prozradil, že když se o plánovaném zápase Taker vs. Goldberg dozvěděl, tak se rozhodl kontaktovat Undertakera, aby mu tento zápas rozmluvil.

Zavolal mu a pokusil se ho přesvědčit, že tento zápas není dobrý nápad, ale Taker byl pevně odhodlán do toho jít. Batista si uvědomuje, že Undertaker je stále aktivní v ringu, protože wrestling miluje, ale na druhou stranu se domnívá, že zápasy jako ten s Goldbergem poškozují jeho jméno a postavení, přičemž takový zápas není dobrý pro nikoho, obzvlášť ne pro fanoušky.

Batista v rozhovoru také prozradil, že by se nikdy nezúčastnil eventu v Saúdské Arábii.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 12 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.