Upozornění: Tento článek prozrazuje informace z placené akce WWE Extreme Rules.

To, co Paul Heyman avizoval se stalo skutečností. Jeho klient Brock Lesnar se objevil na placené akci WWE Extreme Rules a úspěšně zpeněžil svůj Money in the Bank kufřík.

Stalo se tak po skončení hlavního taháku, který vyhráli Seth Rollins & Becky Lynch.

Brock Lesnar získal titul Universal šampiona již potřetí, a je zatím stále jediný, kdo dokázal tento titul opět získat poté, co o něj přišel.

REKLAMA
 
 
Přidat komentář

Komentáře

 
Jon Jon +6
#4 2019-07-15 15:26
sranec.. MITB vyhrál ten kdo ani nebyl v zápase a teď zas má titul..
Odpovědět
 
 
Tulik93 Tulik93 +7
#3 2019-07-15 10:24
Tvle mám dost a obhajovat bude až na RR20 ne... Ne je mi jasný že ještě bude SS20 ale i tak mám dost
Odpovědět
 
 
#2 2019-07-15 08:52
Curak city at jde do piče!! Největší kokotina mu dat titul, no nic wwe už bude jen upadat nic víc.
Odpovědět
 
 
Beast Beast -17
#1 2019-07-15 07:19
Beast is back!!!!!!!!! :) Reining defending undisputed univerzál champiooon Brockkk Lesnaaar !! Suplex city bit*
Odpovědět
 

O WrestlingWeb.cz

Vše o WWE na jednom místě už 13 let!

WrestlingWeb je český web se zaměřením na největší wrestlingovou společnost na světě, kterou je WWE® (World Wrestling Entertainment, Inc.).

Pravidelný zpravodajský servis, výsledky z televizních a placených akcí, profily wrestlerů, zajímavosti a další obsah ze světa WWE.

V České republice působí jediná wrestlingová společnost VCV originál wrestling.[2] Mají každý měsíc pravidelnou show PPV a v září největší akci Megashow. Každý týden mají internetovou show na Youtube Koluje nám online. V Česku byl zápas siláků již v minulých stoletích součástí různých cirkusů nebo poutí. Rozhodně se však nejednalo o populární sport. Moderní wrestling se začal v Česku šířit až když začalo být možné jej sledovat v zahraničních médiích. V devadesátých letech bylo možné sledovat v Česku TNN, kde běželo WCW a začala se tvořit základna fanoušků. Později byl na TV3 vysílán WWE SmackDown, což pomohlo dalšímu rozšiřování. Nejvíce lidí ale začalo sledovat wrestling až po rozšíření vysokorychlostního internetu. V současné době spousty fanoušků přibývají. Dne 11. 6. 2009 v Česku bylo poprvé živé vystoupení profesionálního wrestlingu, když se v Tesla Areně uskutečnilo WWE Raw Live. V současnosti je možné sledovat wrestling na sportovním kanále Eurosport, který každé pondělí od 20.55 vysílá blok dvou pořadů o WWE – This Week in WWE a Vintage Collection. Tento blok pod názvem Clash Time je vysílán v české mutaci a stálou komentátorskou dvojicí je Michal Škorpil a Michal Petrgál. Od léta roku 2012 začal nový televizní kanál skupiny Nova, TV FANDA, vysílat pravidelně každý týden pořad Smackdown v české verzi. V televizním programu se dá najít každou středu po 23. hodině pod názvem "K.O. Night Show", případně je tento pořad reprízován na stanici Nova Sport ve druhé polovině týdne.

Stránka používá cookies. Pro více informací o cookies klikněte zde